• Igorilles@gmail.com
  • +421 915 548 611

Online trenér

Chcete zmeniť svoj životný štýl?
Využite moje On-line trénera!

Rozhodli ste sa zmeniť svoj životný štýl, potrebujete zostaviť účinný tréning, chcete vytvoriť individuálny výživový a suplementačný plán pre nabratie svalovej hmoty či zhodenie prebytočného tuku, trpíte obezitou a dlhoročne sa vám nedarí schudnúť? V tom prípade máte niekoľko možností. Môžete všetko skúsiť sami, študovať množstvo kníh, či využívať pri tom internet. Môžete tiež zájsť do fitnescentra a najať si osobného trénera. Alebo môžete využiť moje služby a objednať si všetko online. Vyvarujete sa tak chybným krokom pri zostavovaní tréningového plánu aj jedálničku a vašim tréningovým pokrokom nebude nič brániť.


Ako funguje on-line tréner?

Postup je veľmi jednoduchý. Na tejto stránke vyplníte vstupný formulár. Potom spolu môžeme konzultovať, buď prostredníctvom e-mailu, ak chcete aj telefonicky a ak nebudete proti, tak samozrejme aj osobne. Po vyplnení vstupných údajov budete kontaktovaní prostredníctvom mejlu pre dodanie dalších informácií (alergie, zdravotné obmedzenia, niekoľko fotografií a ...) V priebehu niekoľkých dní obdržíte všetky požadované materiály: (jedálniček, tréningové rozpisy, suplementačné plány). Po obdržaný týchto informácií naša spolupráca nekončí som vám nadalej k sispozícii k ďalším virtuálnym či osobným konzultáciám.


Ako mám začať?

Začať je veľmi jednoduché! Na tejto stránke si vyberiete služby, ktoré chcete využiť a následne vyplníte vstupný dotazník. Potom vás skontaktujem pre doplnenie ďalších údajov prípadné upresnenie platobných údajov. V zozname nižšie sú uvedené najčastejšie služby, ktoré ako on-line tréner poskytujem. Ak vám žiadna z nich nevyhovuje, kontaktujte ma prosím pre upresnenie vašich požiadaviek.


Plány

Podrobne rozpísaný plány ktoré poskytujem môžete nájsť v zakazníckej zóne.

Si pripravený/ná? Využiť moje On-line služby!

Vyplňte tento formulár a obratom vás budem kontaktovať pre dodanie ďalších údajov, tak isto dostanete aj informácie o platbe a obchodných podmienkach. Po odoslaní platby a zaslaní potvrdenia o platbe vám bude zaslaný požadovaný produkt.


BMI kalkulačka

* cele číslo

* cele číslo

= 00.0